Поп-Фолк Мания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Говорилнята
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

//
Share | 
 

 Казвам се Боряна от Силистра

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
BorianaVeleva
Неориентиран
Неориентиран


Постове : 4
Регистриран на : 12.03.2010

Казвам се Боряна от Силистра Vide
ПисанеЗаглавие: Казвам се Боряна от Силистра   Казвам се Боряна от Силистра Icon_minitimeПет Мар 12, 2010 4:52 am

Казвам се Боряна от Силистра на 23 години. Скоро ще ставам мама chereshki
Върнете се в началото Go down
Slatkata_bibi
Любопитен
Любопитен
Slatkata_bibi

Female Постове : 44
Регистриран на : 05.02.2010
Местоживеене : София

Казвам се Боряна от Силистра Vide
ПисанеЗаглавие: Re: Казвам се Боряна от Силистра   Казвам се Боряна от Силистра Icon_minitimeПет Мар 12, 2010 5:18 am

Добре Дошла. Братовчетка ми е от Пловдив. Казва се Мария. Случайно да я познаваш? живее в Кючук Париж Казвам се Боряна от Силистра 114659
Върнете се в началото Go down
Danita
Администратор
Администратор
Danita

Female Постове : 1383
Регистриран на : 28.03.2010
Години: : 30

Казвам се Боряна от Силистра Vide
ПисанеЗаглавие: Re: Казвам се Боряна от Силистра   Казвам се Боряна от Силистра Icon_minitimeВто Мар 30, 2010 6:02 pm

Добре дошла Борянче,Щом скоро ще раждаш ти пожелавам леко раждане wwssss
Върнете се в началото Go down
Gazella25
Любопитен
Любопитен
Gazella25

Female Постове : 47
Регистриран на : 21.02.2010

Казвам се Боряна от Силистра Vide
ПисанеЗаглавие: Re: Казвам се Боряна от Силистра   Казвам се Боряна от Силистра Icon_minitimeСря Мар 31, 2010 3:29 pm

Добре дошла Борянa! mushroom
Върнете се в началото Go down
koseto86
Неориентиран
Неориентиран


Постове : 1
Регистриран на : 19.12.2013

Казвам се Боряна от Силистра Vide
ПисанеЗаглавие: Re: Казвам се Боряна от Силистра   Казвам се Боряна от Силистра Icon_minitimeПет Яну 03, 2014 10:40 am

Здравейте всички. Здравей Боряна аз се казвам Константин няма ли да споделиш мъжко или женско е мъничето :) тука набaрах една попфолк страница мисля ,че не мястото в тази тема извинявайте ако съм сбъркал.
Въпроса ми е някой да знае нещо подобно с по добри класации ,че често излизам в чужбина и би ми се искало да знам кои са новите песни. Благодаря предварително.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Казвам се Боряна от Силистра Vide
ПисанеЗаглавие: Re: Казвам се Боряна от Силистра   Казвам се Боряна от Силистра Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 

Казвам се Боряна от Силистра

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Поп-Фолк Мания :: Общи Приказки :: За потребителите-
Free counter and web statsYooBG - Българският порталГласувай за тази страница в Българския ТОПTopSitesRealTop.netТОП СТРАНА
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии