Поп-Фолк Мания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Говорилнята
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

//
Share | 
 

 В ПАМЕТ НА РУМЯНА

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Danita
Администратор
Администратор
Danita

Female Постове : 1383
Регистриран на : 28.03.2010
Години: : 30

В ПАМЕТ НА РУМЯНА Vide
ПисанеЗаглавие: В ПАМЕТ НА РУМЯНА   В ПАМЕТ НА РУМЯНА Icon_minitimeСря Дек 12, 2012 10:35 pm


В ПАМЕТ НА РУМЯНА %D1%80%D1%83%D0%BC%D1%8F%D0%BD%D0%B0


ДНЕС РУМЯНА ЩЕШЕ ДА НАВЪРШИ 47



На 12.12.2012г., Румяна щеше да навърши 47 години. Въпреки че толкова години тя вече не е сред нас, феновете не я забравят и продължават да слушат песните й, да мислят за нея и да я обичат. Една нейна почитателка ни изпрати писмо, свързано с днешната дата – вижте го!


Здравейте! На 12 декември моята любима и до днес певица – незабравимата Румяна, щеше да празнува своя рожден ден и да навърши 47 години. Но уви, тя си отиде толкова млада, едва на 33 години – толкова обичана и щастлива, на върха на кариерата си.
Сигурна съм, че ако беше жива, щеше да направи голям купон, както само тя умееше, и щеше да празнува заедно със своите близки, приятели и колеги. Въпреки че минаха цели 13 години, откакто Руми почина, аз не съм я забравила и до днес я обичам така, както навремето, че даже и повече! За мен тя беше и винаги ще бъде най-добрата фолк певица! Никоя друга не може да я замести на сцената, нито в сърцето ми, както и в сърцата на много други нейни почитатели – хората не я прежалиха и никога няма да я прежалят, защото беше невероятна певица, много усмихната и лъчезарна и толкова добра! Нейните песни са вечни и винаги ще се слушат, особено баладите й. Нека на 12-ти запалим по една свещичка в нейна памет и да си спомним за нея чрез песните й, защото такава голяма певица като Румяна не бива да бъде забравена от феновете! Поклон пред паметта й!


Върнете се в началото Go down
 

В ПАМЕТ НА РУМЯНА

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Поп-Фолк Мания :: Поп-Фолк Изпълнители :: Други Изпълнители :: Румяна-
Free counter and web statsYooBG - Българският порталГласувай за тази страница в Българския ТОПTopSitesRealTop.netТОП СТРАНА
Безплатен форум | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии