Поп-Фолк Мания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Говорилнята
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

//
Share | 
 

 БИОГРАФИЯ

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Danita
Администратор
Администратор
Danita

Female Постове : 1383
Регистриран на : 28.03.2010
Години: : 30

БИОГРАФИЯ Vide
ПисанеЗаглавие: БИОГРАФИЯ   БИОГРАФИЯ Icon_minitimeВто Мар 30, 2010 5:34 pm

Родена: 8 ноември, гр. София певица е, защото: животът й се обръща тотално преди години и съдбата я поставя в неизгодна позиция. И тя решава да й го върне - на нея и на всички, които я довеждат до този “нокаут”. Чрез пеене!
особени белези: изкусителна, съблазнителна, смела, пряма, красива, талантлива, агресивна, решителна – до крайност дебютна песен: “Нищо мъжко” видеоклип: “Нищо мъжко” автограф: “Искам секс скандален, той е идеален”!
девиз: Аз искам и мога!

Върнете се в началото Go down
jellybon
Модератор
Модератор
jellybon

Постове : 20
Регистриран на : 08.01.2013

БИОГРАФИЯ Vide
ПисанеЗаглавие: Re: БИОГРАФИЯ   БИОГРАФИЯ Icon_minitimeПет Яну 11, 2013 5:40 pm

Характеристики на гласа: Изнесен, лиричен глас и много специфичен тембър.
Репертоар: В репертоара си Емануела има над 200 песни – попфолк, поп, фолклорни и дори арабски песни.
Хитове: “Нищо мъжко”, “Дълго, сладко”, “Аз”, “Мили мой, ангел мой” ; „Да си плащал”; „Запознай я с мен”; „На повикване”; „Празни думи”; „Късам ти нервите”
Видеоклипове: “Нищо мъжко”, “Дълго, сладко”, “Аз”, “Мили мой, ангел мой” „Да си плащал”; „Запознай я с мен”; „На повикване”; „Празни думи”; „Късам ти нервите”
Участия във фестивали:
* „Пирин фолк – Сандански” 2007,
* „Охрид фест – Охридски трубадури” 2007
Участия в концерти:
* “Хит за 2007г. на Хърватска” – специален гост;
* „Пет години Фен ТВ”, 2008г.
* Втори годишни награди на ФЕН ТВ, 2009г.
Изяви зад граница: Македония; Хърватска; Албания
Награди:
* „Дебют на Охрид фест – Охридски трубадури” 2007 (Македония)
* Трета награда за авторска македонска песен на „Пирин фолк - Сандански” 2007
* „Удар на годината” за 2008г. на списание Блясък
* „Най-проспериращ млад изпълнител за 2008г.” на списание Нов фолк
* „Най-добър дебютен албум за 2008г.” на списание Нов фолк
* „Любимец на слушателите за 2008 г.” на радио Романтика
* „Хит на 2008г.” за песента „Да си плащал” на Фен ТВ
* „Зрителски хит на 2008г.” за песента „Да си плащал”, избран в интернет сайта на ФЕН ТВ
* „Певица на 2008г.” на ФЕН ТВ
Албум: „Запознай я с мен”, 2008г.
Телевизионни интервюта и изяви: Една от най-търсените и предпочитани личности за телевизионни интервюта. Емануела е гостувала е многократно в най-рейтинговите предавания на всички национални и кабелни телевизии, като например: “Шоуто на Слави”, “Комиците”, “Сблъсък”, “Горещо”, „Часът на Милен Цветков”, “Жените”, “Вечерното шоу на Азис”, “В салона”; “Следобед с ТВ7” и много други.
Радиоизяви: Нейни песни звучат във всички радиостанции из цялата страна, които излъчват попфолк.
Изяви в печатни медии: Емануела е една от най-обсъжданите личности по страниците на вестници и списания в България. Има над 20 корици на списания, между които сп. “Нов фолк”, сп. “FHM”, сп. “ Story”, сп. “Блясък”, сп. “Анна”, сп. “Мери” и други; Броят на материали за нея във вестници надхвърля 200.
Визия: Красавицата с магнетичен изумруден поглед се отличава с уникалния си секси стил на обличане, към който не може да остане безразличен и най-равнодушният зрител.
Най-голямото й предимство: Непосредствена, емоционална и завладяваща.
Върнете се в началото Go down
 

БИОГРАФИЯ

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Поп-Фолк Мания :: Поп-Фолк Изпълнители :: Ара Мюзик :: Емануела-
Free counter and web statsYooBG - Българският порталГласувай за тази страница в Българския ТОПTopSitesRealTop.netТОП СТРАНА
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии